دسته‌بندی محصولات

فروشگاه اینترنتی نینیاسور

ارسال به سراسر ایران

پشتیبانی واتساپ

انتخاب بهترین جنس و مدل برای خرید لباس نوزادی و کودکانه

راهنمایی برای انتخاب بهترین جنس برای خرید لباس نوزادی و بچگانه

در خرید لباس نوزادی و بچگانه و الزاماتی که در هنگام انتخاب آن باید رعایت شود را با هم می‌خوانیم. لباس‌های نوزادان و کودکان، نه تنها برای هر روز تازه و نو پوشیدن به آن‌ها کمک می‌کند، بلکه برای سلامتی آن‌ها نیز مهم است. در این مقاله، بهترین انتخاب برای جنس لباس نوزادان و کودکان را توضیح می‌دهیم.

انتخاب پارچه مناسب برای لباس نوزاد یکی از موارد مهمی است که برای اطمینان از راحتی و سلامتی نوزاد باید در نظر گرفته شود.

نکات مهم هنگام خرید لباس برای نوزاد دختر و نکات مهم هنگام خرید لباس برای نوزاد پسر، توجه به جنس لباس نوزادی هنگام خرید لباس نوزادای و بچگانه اینترنتی
راهنمای خرید لباس برای نوزادان و کودکان

جنس لباسی که نوزادان و کودکان شما با آن احساس راحتی می‌کنند!

هنگام خرید لباس نوزادی و بچگانه پارچه‌های نرم و بافتی مانند پنبه و لینن، بهترین انتخاب‌ها هستند. همچنین باید مطمئن شد که پارچه‌ای که برای لباس نوزاد انتخاب می‌کنید از نوعی که قابلیت تنفس و جذب عرق را دارد باشد. علاوه بر این، بهتر است از خرید پارچه‌هایی که با مواد شیمیایی تولید شده‌اند خودداری کنید و از پارچه‌های طبیعی استفاده کنید تا از پوست حساس نوزاد مراقبت کنید.

بهترین پارچه برای لباس کودک پنبه است زیرا لباسی که صد در صد پنبه‌ای باشد به پوست کودک اجازه تنفس می‌دهد به این ترتیب از ایجاد تعریق در کودک که می‌تواند منجر به تحریک شود پیشگیری خواهد کرد. علاوه براین، پارچه‌های پنبه‌ای برای حفظ دمای مناسب بدن کودک مناسب هستند به عبارت دیگر این لباس‌ها به گرم نگه داشتن بدن کودک در زمستان کمک و از گرم شدن بیش از حد او در تابستان پیشگیری می‌کنند.

پارچه‌های مناسب پوشاک کودک

در بالای فهرست جنس پارچه مناسب برای لباس کودک قطعا بارچه‌های صددرصد پنبه‌ای قرار دارند. با این حال پارچه‌های دیگر مناسب برای لباس نوزاد عبارتند از: باتیست، کتان، کتان ژرسه، وال، مخمل پنبه‌ای، ماسلین، میکروفایبر و پشم مرینو.

بهتر است از پارچه‌هایی که الیاف مصنوعی دارند برای لباس نوزاد استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث حساسیت و ناراحتی پوست نوزاد شوند.

نحوه تشخیص جنس لباس هنگام خرید برای کودک

برای تشخیص جنس هنگام خرید لباس نوزادی، می‌توانید به برچسب داخلی لباس نگاه کنید. این برچسب معمولاً مشخصات کلی لباس را شامل می‌شود و از طریق آن‌ها می‌توانید به ویژگی‌های لباس پی ببرید. بهترین نوع پارچه برای بچه‌ها کتان، پنبه و نخ است. این پارچه‌ها حساسیت زا نیستند، از جنس الیاف طبیعی هستند، هوا درون آن جریان پیدا می‌کند، مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی‌شوند.

برندهای لباس نوزادی معمولا ابعاد و جنس لباس را برای مشتریان خود توضیح می‌دهند. پس اگر با یک برند خاص کار می‌کنید، بهتر است از توضیحات آنها استفاده کنید.

نحوه تشخیص جنس لباس در هنگام خرید برای کودک
پنبه بهترین انتخاب برای پوشاک نوزادان است

رنگ لباس برای نوزادان و کودکان: انتخابی که به آنان شادی و خوشحالی می‌بخشد

با آمدن یک کودک جدید به دنیا، انتخاب پوشیدنی‌های مناسب برای او یکی از مسایل مهم و حساس است. رنگ پوشیدنی‌ها می‌تواند تأثیر زیادی بر روی خلق و خوی و روحیه کودک داشته باشد. رنگ‌ها و الگوهای شاد و جذاب می‌تواند به نوزادان و کودکان شما شادی بخشیده و آن‌ها را به خود جذب کند. انتخاب رنگ‌های زنده و روشن، می‌تواند خود را به پوست بچه شما منتقل کند.

به یاد داشته باشید که رنگ های مناسب برای پوشیدنی های کودکان، روحیه و خلق و خوی کودک را بهبود می بخشد. لذا در انتخاب رنگ های پوشیدنی های نوزاد، دقت کنید و از این راهنمایی ها استفاده کنید.

ترکیب رنگ‌ها و الگوها: راز بهترین انتخاب لباس برای نوزادان و کودکان

ترکیب رنگ‌ها و الگوها می‌تواند به ظاهر لباس کودک شما کمک کند، برای نمونه، الگوی رنگارنگ و دوخته شده می‌تواند باعث شادی کودک شما شود.

انتخاب رنگ‌های شاد در خرید اینترنتی لباس نوزادی
بهتر است رنگ‌ها و طرح‌های شاد و هیجان انگیز را برای کودکان انتخاب کنیم

لباس‌هایی که هرگز‌ تمام نمی‌شوند! پیشنهاد لباس با کیفیت برای نوزادان و کودکان

انتخاب جنسی که می‌تواند هرگز فرسوده و کهنه نشود، می‌تواند به شما کمک کند تا پول زیادی صرف خرید لباس‌های جدید نکنید.

لباس نوزادی با کیفیت، بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کند. این لباس‌ها، با استفاده از مواد با کیفیت و دوخت آسان، مناسب‌ترین لباس برای نوزادان هستند. همچنین، لباس نوزادی با کیفیت، پوست حساس نوزاد را خشک نگه می‌دارد و منجر به کاهش تعریق شده و التهابات پوستی می‌شود. علاوه بر این، این لباس‌ها دارای طراحی‌های مناسب و جذاب هستند که باعث شادی و لذت برای نوزادان می‌شود.

نوزادانی که تازه متولد شده‌اند و به سرعت در حال رشد و تغییر هستند. لباس نوزادی با کیفیت، برای نوزادان همانند یک بالشت انعطاف‌پذیر عمل می‌کند و به شکل بدن نوزاد خوابیده و از جمله مهم‌ترین عواملی است که باعث راحتی نوزاد در خواب و بیداری می‌شود و بی‌قراری‌های نوزادان را کاهش می‌دهد. همچنین، لباس‌های نوزادی با کیفیت، دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ می‌باشد.

جمع بندی پایانی

در پایان هر آنچه که باید در خرید لباس نوزادی و بچگانه در نظر گرفته شود را بررسی می‌کنیم.

۱- بهتر است جنس پارچه لباس نوزاد تمام پنبه باشد.

۲- به دوخت لباس دقت کنیم. دوخت لباس باید با کیفیت و محکم باید.

۳- در انتخاب رنگ و الگو سعی کنید از میان رنگ‌ها و الگو‌هایی انتخاب کنید که جذاب باشند و کودک شما را تحریک به فعالیت کنند و موجب شادی آن باشند.

۴- تا حد امکان از برند‌های شناخته شده خرید کنید زیرا هم الگوی اندازه و سایز مشخصی دارند و هم از کیفیت و تنوع بالایی برخوردارند.

۵- از فروشگاه‌های معتبر خرید لباس نوزادی راانجام دهید تا از اصالت کالا اطمینان داشته باشید.

۶- از خرید لباس‌های پشمی برای نوزاد خودداری کنید.

۷- لباس‌ها فاقد هر برچسب و طرحی باشد که احتمال کنده شده داشته باشند.

۸- لباس نوزاد در پاییز و یا بهار خیلی گرم نباشد.

راهنمای بهترین خرید اینترنتی لباس نوزادی
انتخاب پوشاک باکیفیت تاثیر شگفت انگیزی در مراحل تکامل نوزادان دارد

اطمینان از خرید لباس نوزادی و بچگانه و پشتیبانی با فروشگاه اینترنتی نینیاسور

فروشگاه اینترنتی نینیاسور با عرضه محصولات با کیفیت از برند‌های شناخته شده ایرانی و خارجی سعی دارد تا دغدغه والدین برای تامین پوشاک مناسب نوزادان و کودکان را رفع نماید.

برند‌های carter’s و یا H&M Kids و zara kids از نمونه‌های وارداتی کالا‌ها و برند‌های جانا، پازل، مانکی، لیا نیز از برند‌های معتبر ایرانی برای پوشاک کودکان و نوزادان است که در فروشگاه اینترنتی نینیاسور عرضه می‌شود.

ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز ۳۵ هزار تومان امکان انتخاب ارسال با تیپاکس به صورت پس‌کرایه ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۶۰۰ هزار تومان
ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز ۳۵ هزار تومان امکان انتخاب ارسال با تیپاکس به صورت پس‌کرایه ارسال رایگان برای خرید‌های بالای ۶۰۰ هزار تومان
خانه
0 موارد محصول
فروشگاه